Dawid Pantak

radca prawny

Pomagam przedsiębiorcom wygrywać przetargi. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w skutecznej pomocy i doradzaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w reprezentowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą
[Więcej >>>]

Zapytaj o ofertę

Zamówienia publiczne w projekcie tarczy antykryzysowej – wywiad dla portalu “Koronawirus i biznes”

Dawid Pantak26 marca 2020Komentarze (0)

Dzisiaj udzieliłem wywiadu (w formie podcastu) dla portalu “Koronawirus i biznes”. Gospodarzem podcastu jest Rafał Chmielewski. Wspólnie rozmawialiśmy na temat sytuacji zamawiających i wykonawców w zamówieniach publicznych w kontekście tzw. tarczy antykryzysowej.

Podcastu możesz przesłuchać poniżej:

Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania podcastu, jak również do odwiedzenia serwisu “Koronawirus i biznes“, na którym znajduje się mnóstwo informacji na temat obecnej sytuacji gospodarczej w kraju oraz możesz posłuchać wywiadów z prawnikami komentującymi aktualną sytuację prawną.

Udanego słuchania oraz lektury!

Inne artykuły związane z sytuacją z koronawirusem:

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dawid Pantak Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dawid Pantak Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: