Dawid Pantak

radca prawny

Pomagam przedsiębiorcom wygrywać przetargi. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w skutecznej pomocy i doradzaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w reprezentowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą
[Więcej >>>]

Zapytaj o ofertę

O mnie

Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Dawid Pantak, jestem radcą prawnym, który specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w skutecznej pomocy i doradzaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia publicznego.

Dlaczego zajmuje się właśnie prawem zamówień publicznych? Ponieważ chcę pomóc przedsiębiorcom w uzyskaniu zamówienia. Moim celem jest zwiększenie prawdopodobieństwa, żeby kontrakt trafił właśnie do Ciebie.

Ważne dla mnie jest żeby dzięki mojej pomocy prawnej proces udzielenia zamówienia przebiegał  bezpiecznie.

Wiem, że procedura ubiegania się o zamówienie jest skomplikowana i nie zawsze logiczna. Dlatego staram się, żeby moje opinie były zrozumiałe i czytelne dla osób, do których je kieruję. Wierzę, że można mówić i pisać o prawie zamówień publicznych w sposób jasny i klarowny, bez niepotrzebnego nadużywania prawniczego żargonu.

Na moje doświadczenie składa się doradztwo prawne na każdym etapie postępowania, a także reprezentowanie przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Pomagam również przedsiębiorcom w dochodzeniu wierzytelności wobec szpitali.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Prowadzę również drugiego bloga na temat postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą (Odwołanie do KIO).

Życzę Ci, żeby lektura tego bloga pomogła Ci bezpiecznie i z sukcesem przejść przez trudny proces udzielenia zamówienia publicznego. Zapraszam do czytania!

Serdecznie pozdrawiam,

Dawid Pantak