Dawid Pantak

radca prawny

Pomagam przedsiębiorcom wygrywać przetargi. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w skutecznej pomocy i doradzaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w reprezentowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą
[Więcej >>>]

Zapytaj o ofertę

Koronawirus a umowy w zamówieniach publicznych (e-book)

Dawid Pantak20 marca 2020Komentarze (0)

Dzień dobry,

Faktem jest, że mamy w Polsce pandemię wirusa SARS-CoV-2.

Nie można ukrywać, że pandemia wpłynęła na sytuację wielu przedsiębiorców. Mamy do czynienia z problemami związanymi z importem do Polski towarów (przede wszystkim z Chin). Szkoły, przedszkola są pozamykane. Kto tylko ma taką możliwość, to przerzuca się na pracę zdalną.

To wszystko sprawia, że wykonanie umowy w sprawie zamówienia publicznego, którą zawarłeś jakiś czas temu, jest znacznie utrudnione, lub wręcz niemożliwe.

Napisałem ten e-book, żeby wyjaśnić Tobie przedsiębiorco, jak wygląda Twoja sytuacja prawna, jeżeli nie będziesz w stanie wykonać umowy w związku z pandemią koronawirusa. Znajdziesz w nim konkretnej wskazówki, co należy zrobić krok po kroku, żeby nie zostać obciążonym karami umownymi.

E-book możesz pobrać

>>TUTAJ<<

Udanej i pożytecznej lektury.

***

Inne artykuły związane z sytuacją z koronawirusem:

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dawid Pantak Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dawid Pantak Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: