Dawid Pantak

radca prawny

Pomagam przedsiębiorcom wygrywać przetargi. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w skutecznej pomocy i doradzaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w reprezentowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą
[Więcej >>>]

Zapytaj o ofertę

Koronawirus a umowy w zamówieniach publicznych (e-book)

Dawid Pantak20 marca 2020Komentarze (0)

Dzień dobry,

Faktem jest, że mamy w Polsce pandemię wirusa SARS-CoV-2.

Nie można ukrywać, że pandemia wpłynęła na sytuację wielu przedsiębiorców. Mamy do czynienia z problemami związanymi z importem do Polski towarów (przede wszystkim z Chin). Szkoły, przedszkola są pozamykane. Kto tylko ma taką możliwość, to przerzuca się na pracę zdalną.

To wszystko sprawia, że wykonanie umowy w sprawie zamówienia publicznego, którą zawarłeś jakiś czas temu, jest znacznie utrudnione, lub wręcz niemożliwe.

Napisałem ten e-book, żeby wyjaśnić Tobie przedsiębiorco, jak wygląda Twoja sytuacja prawna, jeżeli nie będziesz w stanie wykonać umowy w związku z pandemią koronawirusa. Znajdziesz w nim konkretnej wskazówki, co należy zrobić krok po kroku, żeby nie zostać obciążonym karami umownymi.

E-book możesz pobrać

>>TUTAJ<<

Udanej i pożytecznej lektury.

***

Inne artykuły związane z sytuacją z koronawirusem:

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 668 501 984e-mail: dawid.pantak@legalkp.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Dawid Pantak Kancelaria Radcy Prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Dawid Pantak Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem dawid.pantak@legalkp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: