Jeżeli zajrzałeś na mój blog to znaczy, że interesuje Cię jak wygląda postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w branży medycznej. Być może dopiero planujesz zacząć ubiegać się o zamówienia organizowane przez szpitale i szukasz informacji, jak wygląda taka procedura. A może jesteś już doświadczonym uczestnikiem rynku zamówień, ale chcesz pogłębić swoją wiedzę i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Celem tego bloga jest wyjaśnienie najważniejszych reguł, jakimi rządzi się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Moim zadaniem jest również pomóc Ci, żeby cały proces ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego przebiegał bezpiecznie oraz zakończył się sukcesem.

Jest to pierwszy blog w Polsce poświęcony i dedykowany wyłącznie zamówieniom publicznym w branży medycznej.

Blog jest stworzony z myślą o wykonawcach i pisany z ich perspektywy, ale jestem przekonany, że również pracownicy zamawiających znajdą w nim masę przydatnych informacji.

Jeżeli jesteś więc przedsiębiorcą, który ubiega się o udzielenie zamówienia lub pracownikiem spółki odpowiedzialnym za złożenie oferty w postępowaniu przetargowym albo z jakiegokolwiek innego powodu interesujesz się procesem udzielenia zamówienia publicznego, to ten blog jest skierowany właśnie do Ciebie.